Kurumsal

AlRoyaa Şirketler Grubu

Türkiye için; çalışıyor, üretiyor ve ihraç ediyor…

AlRoyaa Şirketler Grubu;
2015 yılında Türkiye’ de faaliyetlerine başladı. Asıl faaliyet alanı ilaç ve eczacılık ürünlerinin üretimi ve iletimidir.
Türkiye’ nin en gözde şehri olan İstanbul’ da 2015 yılından günümüze kadar iki üretim tesisi, bir ecza deposu bünyesinde faaliyete başlamıştır.
Takviye Edici Gıda, Dermokozmetik, Kozmetik, Genel Temizlik Ürünlerini bünyesinde bulunan şirketlerde üretmektedir. Yıllık 10 milyon adetten fazla ürün üreterek ihraç etmektedir. Eş zamanlı olarak yine milyonlarca kutu ilacı ihtiyacı olan ülkelere ihraç etmektedir. Alanında uzman ekibi ile yatırımlarını her daim daha ileriye taşıyarak Türkiye’ den dünyaya daha fazla ürün iletmek hedefleri arasındadır. Prestijli şirketlerle gerçekleştirdiği iş ortaklıkları, bünyesindeki şirketleri ile dünyanın her noktasına ürün ulaştırma kabiliyetine ulaşmıştır. Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) ve İKMİB gibi devlet kurumlarından, faaliyete başladığı yıldan günümüze kadar düzenli yükseliş göstererek ödüllendirilmiştir. Türk Patent Kurumu (TPE)’ nu etkin olarak kullanan AlRoyaa Şirketler Grubu bünyesinde 20′ den fazla marka/patent alarak yatırımlarının temelini güçlendirmeye devam etmektedir. Grup şirketlerinde gereklilikleri en üst düzeyde yerine getiren şirket; Tarım ve Orman Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından denetlenmektedir. Aynı zamanda Türkiye Akreditasyon Kurumu onaylı sertifikalar ile faaliyetlerini sürdürmektedir.


Tarihçe

İstanbul’ da ilaç ve eczacılık ile başlayan bu yolculuk bugün Türkiye’ de 3 şirket, 33 çalışan ile devam etmekte. Enerjisini çalışanlarından ve iş ortaklarından alan AlRoyaa Şirketler Grubu yatırımları ve hedefleri doğrultusunda ilerlemeye devam etmektedir.

  • 2018 – Roya Kimya Ltd.Şti. Kuruldu.
  • 2017 – 33 ÇALIŞAN İLE GÜÇLENİYOR…
  • 2016 – PHARMA ROYA İLAÇ A.Ş kuruldu.
  • 2016 – ROYA ECZA DEPOSU LTD.ŞTİ. kuruldu.
  • 2015 – AlRoyaa, İstanbul’ da faaliyetlerine başladı.

Misyon

Dil, din, ırk ve renk ayrımı gözetmeden insanlığa saygıyla ve sorumluluk bilinciyle hizmet etmek.

Vizyon

Vizyonumuz : Orta Doğu’ da ilaç, OTC ve dermokozmetik pazarında tercih edilen, kaliteli ve güvenilir bir lider olmak.


Grup Şirketleri